O naszej galerii

Galeria Grudziądzka

Galeria Grudziądzka jest jednym z centrów handlowych, należących do firmy Carrefour Polska Sp. z o.o.. Centrum jest zlokalizowane przy ulicy Konarskiego 45, pomiędzy dwoma głównymi drogami prowadzącymi do Torunia oraz do Warszawy. Jest bardzo dobrze skomunikowane nawet z najbardziej odległymi dzielnicami miasta, dzięki trasie średnicowej, która łączy drogę krajową nr 15 z Olsztyna z węzłem autostrady A1 „Grudziądz".

Przez siedem dni w tygodniu klienci Galerii Grudziądzkiej mają do dyspozycji 28 sklepów i punktów usługowych znanych na rynku marek m.in. 5-10-15, Baalbek, Camaieu, CCC, Deichmann, Orsay, RTV Euro AGD i wielu innych, które kompleksowo spełniają potrzeby całej rodziny.

Na terenie pasażu znajdują się również stoiska, które stanowią uzupełnienie podstawowej oferty, a także pokój przeznaczony dla matki z dzieckiem z osobną toaletą, przewijakiem oraz wygodnym fotelem i klimatyzacją. Na terenie centrum handlowego mieszczą się również restauracja oraz kawiarnia. W ofercie galerii możemy znaleźć salony odzieżowe, obuwnicze i z dodatkami, aptekę, salon optyczny, pralnię, kantor, sklep zoologiczny oraz bankomaty i myjnię samochodową. Na wspólnym parkingu znajduje się również hipermarket budowlany Praktiker.

W Centrum Handlowym Galeria Grudziądzka mieści się Hipermarket Carrefour, który cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców regionu. Do dyspozycji Klientów są trzy bezpłatne linie autobusowe zapewniające dogodny dojazd z największych w Grudziądzu osiedli mieszkaniowych oraz jedna linia komunikacji miejskiej. Przy obiekcie znajduje się również bezpłatny parking dla Klientów zmotoryzowanych, przed wejściem głównym wydzielone są miejsca dla osób niepełnosprawnych oraz dla rodzin z dziećmi. Galeria Grudziądzka czynna jest od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 - 21:00, natomiast w niedziele od 10.00 do 20.00. Hipermarket Carrefour jest otwarty dla swoich Klientów w godzinach od 08:00 do 22:00 od poniedziałku do soboty oraz od 9:00 do 21:00 w niedziele.

Centrum Handlowe "Galeria Grudziądzka" serdecznie zaprasza na zakupy.